3lp 3LP
Nr Godz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 8:00- 8:45 rys. i mal.-gr1 JG 304
ap_ar.wnętrz-gr2 AB 23ogn
matematyka KN 210 wf-Ch #wf1 s.gim
r_j.polski-jpr 106
ap_ar.wnętrz-gr1 AG 23ogn
rys. i mal.-gr2 MF 304
r_francuski-jfr RJ 21ogn
2 8:50- 9:35 rys. i mal.-gr1 JG 304
ap_ar.wnętrz-gr2 AB 23ogn
matematyka KN 210 wf-Ch #wf1 s.gim
r_j.polski-jpr 106
ap_ar.wnętrz-gr1 AG 23ogn
rys. i mal.-gr2 MF 304
r_francuski-jfr RJ 21ogn
3 9:40-10:25 rys. i mal.-gr1 JG 304
ap_ar.wnętrz-gr2 AB 23ogn
religia-rel ZB 305
etyka-ety AZ 04
historia szt-gr1 WL 303
fot. i film-gr2 DS 06
ap_ar.wnętrz-gr1 AG 23ogn
rys. i mal.-gr2 MF 304
j.polski-jpp MA 21ogn
r_j.polski-jpr 24ogn
4 10:30-11:15 r_angielski-jar ŁP 04 r_angielski-jar ŁP 04 historia szt-gr1 WL 303
fot. i film-gr2 DS 06
rys. i mal.-gr1 JG 304
ap_ar.wnętrz-gr2 AB 23ogn
matematyka KN 210
5 11:20-12:05 j.angielski-jap JR 305
r_angielski-jar ŁP 04
j.angielski-jap JR 21ogn
r_angielski-jar ŁP 04
matematyka KN 210 rys. i mal.-gr1 JG 304
ap_ar.wnętrz-gr2 AB 23ogn
przedsięb. KN 210
6 12:10-12:55 j.francuski-jfp IP 106
r_francuski-jfr RJ 111
pro.multimed-gr1 MB 06
rzeźba-gr2 RS 8ogn
fot. i film-gr1 DS 06
historia szt-gr2 WL 303
rys. i mal.-gr1 JG 304
ap_ar.wnętrz-gr2 AB 23ogn
e_filozof AZ 106
7 13:35-14:20 j.francuski-jfp IP 106
r_francuski-jfr RJ 111
pro.multimed-gr1 MB 06
rzeźba-gr2 RS 8ogn
fot. i film-gr1 DS 06
historia szt-gr2 WL 303
j.polski-jpp MA 210
r_j.polski-jpr 205
rzeźba-gr1 RS 8ogn
rys. i mal.-gr2 MF 304
8 14:25-15:10 zaj.wych. MD s.gim. ap_ar.wnętrz-gr1 AG 23ogn
pro.multimed-gr2 MB 06
wf-Dz MD s.gim j.polski-jpp MA 210
r_j.polski-jpr 205
rzeźba-gr1 RS 8ogn
rys. i mal.-gr2 MF 304
9 15:15-16:00 wf-Ch #wf1 s.gim
r_j.polski-jpr 106
ap_ar.wnętrz-gr1 AG 23ogn
pro.multimed-gr2 MB 06
wf-Dz MD s.gim hist. i społ-his OB 210 rys. i mal.-gr2 MF 304
10 16:05-16:50 his_architek-har OB 210 ap_ar.wnętrz-gr1 AG 23ogn wf-Dz MD s.gim hist. i społ-his OB 210  
Drukuj plan
wygenerowano 09.05.2022
za pomocą programu Plan lekcji Optivum
firmy VULCAN
logo programu Plan lekcji Optivum