3lsb 3LSP b
Nr Godz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 8:00- 8:45 rzeźba-gr1 AL 8ogn
informatyka-gr2 MP 111
rys. i mal.-gr1 JG 304
fr_ceramika-gr2 MK 2ogn
wf-Ch #wf1 s.gim
wf-Dz AM s.gim.
matematyka-mp GR 210
r_matematyka-mr #m1 04
r_biologia-br #b1 204
r_matematyka-mr. #m1. 04
2 8:50- 9:35 rzeźba-gr1 AL 8ogn
historia szt-gr2 BM 21ogn
rys. i mal.-gr1 JG 304
fr_ceramika-gr2 MK 2ogn
wf-Ch #wf1 s.gim
wf-Dz AM s.gim.
matematyka-mp GR 210
r_matematyka-mr #m1 04
r_biologia-br #b1 204
r_matematyka-mr. #m1. 04
3 9:40-10:25 rzeźba-gr1 AL 8ogn
historia szt-gr2 BM 21ogn
rys. i mal.-gr1 JG 304
fr_ceramika-gr2 MK 2ogn
j.polski-jpp MA 205
r_j.polski-jpr #jp1 106
j.polski-jpp MA 04
r_j.polski-jpr #jp1 204
matematyka-mp GR 210
r_matematyka-mr #m1 04
4 10:30-11:15 r_j.polski-jpr #jp1 205 rys. i mal.-gr1 JG 304
fr_ceramika-gr2 MK 2ogn
j.polski-jpp MA 205
r_j.polski-jpr #jp1 106
fot. i film-gr1 DS 06
rzeźba-gr2 RS 8ogn
biologia-bp JB 204
5 11:20-12:05 r_j.polski-jpr #jp1 205 historia szt-gr1 BM 303
fr_ceramika-gr2 MK 2ogn
tg_proj.graf-gr1 MM 23ogn
fot. i film-gr2 DS 06
pro.multimed-gr1 MN 06
rzeźba-gr2 RS 8ogn
chemia JM 106
6 12:10-12:55 geografia EP 210 historia EP 210 tg_proj.graf-gr1 MM 23ogn
rys. i mal.-gr2 JG 304
historia szt-gr1 BM 303
rzeźba-gr2 RS 8ogn
przedsięb. KN 204
7 13:35-14:20 j.angielski-jap ŁP 303
r_angielski-jar JR 210
religia-rel ZB 210
etyka-ety AZ 204
tg_proj.graf-gr1 MM 23ogn
rys. i mal.-gr2 JG 304
fizyka JM 106 e_filozof AZ 210
8 14:25-15:10 j.angielski-jap ŁP 303
r_angielski-jar JR 210
r_angielski-jar JR 210 tg_proj.graf-gr1 MM 23ogn
rys. i mal.-gr2 JG 304
historia EP 204 j.francuski-jfr RJ 305
j.niemiecki-jni IP 210
9 15:15-16:00 wf-Ch #wf1 s.gim
wf-Dz AM s.gim.
r_angielski-jar JR 210 tg_proj.graf-gr1 MM 23ogn
rys. i mal.-gr2 JG 304
informatyka-gr1 MP 111
pro.multimed-gr2 MN 06
j.francuski-jfr RJ 305
j.niemiecki-jni IP 210
10 16:05-16:50     zaj.wych. JG 210    
Drukuj plan
wygenerowano 09.05.2022
za pomocą programu Plan lekcji Optivum
firmy VULCAN
logo programu Plan lekcji Optivum